Partnerem wydarzenia jest jedna z największych grupy technologicznych w Polsce – Euvic. W czasie edCAMP uczestnicy zdobędą cenną wiedzę z zakresu przygotowania pitch decka, a co za tym idzie również modelu biznesowego i finansowego swojego przedsięwzięcia, czyli wszystkich niezbędnych aspektach z punktu widzenia tworzenia i funkcjonowania startupu.

W ramach trwającego programu eduLAB 2.0 ma zamiar wyłonić 7 startupów, które otrzymaj do 1 mln PLN na dalszy rozwój i wsparcie mentoringowe na etapie tworzenia i skalowania projektu. Akcelerator w swoim portfolio posiada m.in. takie spółki jak: Jobllegro, Aida Diagnostics.

Masz pomysł na innowacje dla edukacji?

Do udziału w wydarzeniu zgłaszać się mogą osoby oraz istniejące już spółki mające pomysły na innowacyjne narzędzia dla szeroko rozumianej edukacji, które wspomogą proces kształcenia uczniów, usprawnią pracę nauczycieli lub zarządzanie placówkami oświatowymi.

Tym razem całość wydarzenia odbędzie się w formule online, a innowatorzy rozwiną swoje projekty biorąc udział w szeregu warsztatów prowadzonych przez wyselekcjonowanych specjalistów co przybliży ich do prezentacji pomysłów przed inwestorem.

Następnie od 6 grudnia wybrane zespoły wezmą udział w serii indywidualnych konsultacji projektowych z doświadczonymi mentorami eduLAB, w czasie których sprawdzą i doszlifują swoje pomysły. A wszystko to, aby 10 grudnia zaprezentować efekty swojej pracy przed jury i powalczyć o zaproszenie do pre-akceleracji eduLAB, która jest pierwszym krokiem do uzyskania pełnego wsparcia przy tworzeniu i komercjalizacji projektu.

Zgłoszenia na wydarzenie trwają do 2 grudnia br. na stronie www.edulab.io/edcamp/