Partner serwisu Visa dla biznesu

  III Edycja Kongresu 590

  Opublikowano: 29 października 2018, 14:45 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 15:20

  Kongres 590 to arena wymiany myśli, poglądów i doświadczeń polskich przedsiębiorców, menedżerów, polityków, naukowców oraz ekspertów ekonomicznych. Wydarzenie odbędzie się 15-16 listopada 2018 roku w Jasionce koło Rzeszowa w hali G20.

  To już trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, stanowiącego przestrzeń do działań na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o rosnącą rolę polskiego kapitału.

  Kampania edukacyjna

  #Wybieram590 to nowy projekt realizowany przez organizatorów Kongresu 590. Wydarzeniu, któremu od samego początku przyświeca idea działania na rzecz rozwoju polskiej gospodarki i wspierania narodowej przedsiębiorczości.  Teraz ta ważna misja zyska zupełnie nowy wymiar dzięki kampanii edukacyjnej – #Wybieram590.

  Dlaczego Warto?

  Podczas tegorocznego forum, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w wielu panelach poświęconym różnym zagadnieniom od futbolu począwszy na rozwiązaniach dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw skończywszy. Oczywiście podczas kongresu będzie można pozyskać nowe znajomości i kontakty biznesowe. Kongres odbywa się  pod patronem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

  Serdecznie zapraszamy w dniach 15-16 listopada 2018 roku na Podkarpacie. Reszta informacji dostępna na stronie wydarzenia tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  edycja-kongresu-590