To już trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń ekonomicznych w Polsce, stanowiącego przestrzeń do działań na rzecz rozwoju gospodarczego w oparciu o rosnącą rolę polskiego kapitału.

Kampania edukacyjna

#Wybieram590 to nowy projekt realizowany przez organizatorów Kongresu 590. Wydarzeniu, któremu od samego początku przyświeca idea działania na rzecz rozwoju polskiej gospodarki i wspierania narodowej przedsiębiorczości.  Teraz ta ważna misja zyska zupełnie nowy wymiar dzięki kampanii edukacyjnej – #Wybieram590.

Dlaczego Warto?

Podczas tegorocznego forum, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w wielu panelach poświęconym różnym zagadnieniom od futbolu począwszy na rozwiązaniach dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw skończywszy. Oczywiście podczas kongresu będzie można pozyskać nowe znajomości i kontakty biznesowe. Kongres odbywa się  pod patronem honorowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Serdecznie zapraszamy w dniach 15-16 listopada 2018 roku na Podkarpacie. Reszta informacji dostępna na stronie wydarzenia tutaj.