Partner serwisu Visa dla biznesu

  EEC Online – Europejski Kongres Gospodarczy 2020

  Opublikowano: 15 maja 2020, 18:28 Aktualizacja: 15 maja 2020, 18:29

  Największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej to wydarzenie, którego prestiż i rolę w przestrzeni europejskiego dialogu budowano przez ponad dekadę. Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) stał się szerokim i otwartym forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju.

  EEC Online

  Już w poniedziałek rozpocznie się EEC Online! W dniach 18-20 maja 2020 r.  odbędzie się internetowa wersja Kongresu, która będzie wypełniona transmisjami live, prezentacjami, rozmowami, webinariami i debatami online poświęconymi gospodarce, która – znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji – szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.

  W zaplanowanym pierwotnie terminie 18-20 maja odbędzie się EEC Online – wydarzenie o innej niż „zwykły” Kongres skali, korzystające ze zdalnej formuły kontaktu. eecpoland.eu będzie transmitować i agregować zapisy webinariów, prezentacji, rozmów i debat online poświęconych gospodarce, która – znalazłszy się w całkowicie nowej sytuacji – szuka odpowiedzi na podstawowe pytania.

  Zachęcamy do aktywnego towarzyszenia Kongresowi w tym szczególnym czasie. Przy wszystkich trudnościach i dramatach, które stały się naszym udziałem, debata o wyłaniającej się z chaosu przyszłości, o współdziałaniu w obliczu wielkiej zmiany, jaka nas wszystkich czeka, jest wyjątkowo potrzebna i ważna.

  Więcej informacji na stronie Kongresu.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  eec-online-europejski-kongres-gospodarczy-2020