Partner serwisu Visa dla biznesu

  eLeasing Day 3.0 – przeniesione na czerwiec 2020

  Opublikowano: 25 lutego 2020, 16:20 Aktualizacja: 4 marca 2020, 11:46

  Konferencja „eLeasing Day” jest wydarzeniem organizowanym przez branżę leasingową i dla branży. To unikatowe wydarzenie od samego początku koordynują i wspierają eksperci należący do Grupy ds. Digitalizacji, działającej przy Związku Polskiego Leasingu.

  U źródeł powstania tego projektu leżała potrzeba wypracowania pomysłów, które mogą być istotne dla sektora w ciągu następnych kilku lat. Dlatego tematami przewodnimi dwóch pierwszych edycji konferencji były: przyszłości branży leasingowej w cyfryzującym się otoczeniu gospodarczym oraz idea współpracy na konkurencyjnym obszarze.

  UWAGA: ZE WZGLĘDU NA OBAWY ZWIĄZANE Z KORONAWIRUSEM, DECYZJĄ RADY PROGRAMOWEJ WYDARZENIE PRZENIESIONO NA CZERWIEC 2020

  Leasing Day_025

  eLeasing Day 3.0

  W 2020 r. organizatorzy planują pójść o krok dalej i tematem konferencji „eLeasing Day 3.0” chcą uczynić zarządzanie projektami. Program konferencji składa się z serii prezentacji konkretnych wdrożeń, które zostały wprowadzone we współpracy z partnerami technologicznymi w firmach działających na rynku finansowym. Partnerzy pokażą je od strony technologii i procesów oraz od strony organizacji projektu. Dodatkowe informacje dotyczące programu będą publikowane na bieżąco na stronie www.eleasingday.pl oraz w kanałach społecznościowych organizacji: LinkedIn.

  W dwóch dotychczasowych edycjach konferencji „E-Leasing Day” wzięło udział łącznie 250 osób, a wśród uczestników konferencji znaleźli się menedżerowie z firm leasingowych i firmy wynajmu, zajmujący się procesami, produktami i rozwojem narzędzi informatycznych, dziennikarze, eksperci rynku oraz partnerzy, dostarczający innowacyjne rozwiązania.

  Konferencja odbędzie się 16 marca 2020 w hotelu Warsaw Plaza Hotel. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Program, dodatkowe informacje dotyczące uczestnictwa udostępnia strona: www.eleasingday.pl

  Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  eleasing-day-3-0