EOIF Summit 2022 to 2-dniowa konferencja online, która poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację dokumentacji.

Event planowany jest na 27-28 lipca 2022 i ma rozpocząć się o godz. 10:00. Tematyka tegorocznej konferencji to między innymi: Jednolity Plik Kontrolny (JPK),  workflow – zarządzanie procesami biznesowymi, systemy OCR/OMR– PKI – dokument elektroniczny, czy robotyzacja procesów.

Udział w konferencji jest bezpłatny

Wymagane jest jedynie wypełnienie formularza rejestracyjnego – odnośnik znajduje się w linku poniżej. Zarejestrowani uczestnicy zyskają możliwość udziału w wybranych wykładach, a także możliwość otrzymania potwierdzenia udziału w konferencji (zaświadczenia w trakcie spotkania lub wystawienie certyfikatu uczestnictwa po wydarzeniu), jak i dostęp do materiałów pokonferencyjnych.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania każdą instytucją czy przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.

Szczegóły konferencji znajdują się na stronie: https://www.gigacon.org/eoif-summit-2022.