Partner serwisu Visa dla biznesu

  Festiwal Sektor 3.0 Technologie i doświadczenia

  Opublikowano: 19 maja 2019, 16:07 Aktualizacja: 19 maja 2019, 16:07

  Festiwal Sektor 3.0 to największe w Polsce wydarzenie dotyczące wykorzystania nowych technologii w działaniach społecznie użytecznych. W ciągu dwóch festiwalowych dni bierze w nim udział przeszło 800 osób, w tym przedstawiciele organizacji non profit, biznesu, administracji publicznej, nauki oraz mediów.

  Festiwal Sektor 3.0 to prezentacje, praktyczne warsztaty, pokazy technologii, a to jedynie wycinek wszystkich atrakcji. Prelekcje i wystąpienia prowadzą eksperci i znawcy trendów z Polski i całego świata. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2011 roku.

  Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z ICT inspirują innych do efektywniejszego działania.

  Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 2018 roku program został wyróżniony przez Komisję Europejską w ramach „European Digital Skills Award”!

  Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Więcej na temat sektor 3.0 na stronie wydarzenia.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  festiwal-sektor-3-0-technologie-i-doswiadczenia