Cykl konferencji Fintech Brunch to praktyczne spotkania, podczas których stawiamy na prezentację gotowych rozwiązań i case’ów, które mogą ułatwić firmom z branży kooperację w tym elastycznym środowisku. Udział w naszym wydarzeniu to doskonała okazja do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania własnych osiągnięć i rozwiązań.

Agenda Fintech Brunch #4

Integracja, wymiana wiedzy i praktyczne prezentacje

– Do tej pory udało nam się zorganizować już 3 konferencje z cyklu Fintech Brunch, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Od początku celem, który nam przyświecał było stworzenie środowiska przyjaznego szeroko pojętemu sektorowi technologii finansowych. Dzięki integracji różnych środowisk i wsparciu merytorycznemu naszych partnerów, stworzyliśmy miejsce gdzie fintech nie tylko dzieli się swoimi pomysłami i sukcesami, ale też stwarza realne szanse na nowe, obiecujące projekty biznesowe – komentuje Michał Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający fintek.pl i Klang! Media.pl.

Michał Dąbrowski, kontakt

Fintech Brunch w Boskiej Pradze

Fintech Brunch #4 odbędzie się w restauracji Boska Praga, przy ulicy Okrzei 23 w Warszawie. Wydarzenie rozpocznie się 8 października o godzinie 10.00.

Tegoroczna, czwarta już edycja Fintech Brunch to także okazja do świętowania 4 lat istnienia portalu Fintek.pl. Podczas wydarzenia redakcja portalu podsumuje najważniejsze i przełomowe momenty podczas 4 lat pracy nad serwisem.

– Rok 2020 jest wyjątkowy. Pandemia miała olbrzymi wpływ na fintech. W programie nowej edycji skupimy się nie tylko na doświadczeniach fintechów z okresu pandemii, ale też na podsumowaniach tego, co udało się osiągnąć. Porozmawiamy o otwartej bankowości, ale w większym stopniu skupimy się na tematach związanych z weryfikacją tożsamości w sieci oraz usługach fintech, które “robią różnicę”. Przez ostatnie lata w Polsce wykształcił się ekosystem ekspertów i firm, które mają naprawdę wiele doświadczeń i sukcesów. Fintech Brunch tradycyjnie ma być miejscem otwartej rozmowy i wymiany wiedzy. Zapraszam serdecznie – stwierdza Łukasz Piechowiak, redaktor naczelny Fintek.pl.

Poprzednia edycja Fintech Brunch #3 odbyła się 7 listopada 2019 roku. Rozmawialiśmy m.in. o otwartej bankowości, PSD2, cyberbezpieczeństwie i trendach kształtujących szeroko rozumianą branżę FinTech. Do udziału w merytorycznej dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli takich firm jak Revolut, Nest Bank, Vivus, Twisto, Przelewy24, Kontomatik, CRIF, Nethone, czy Provema.

Jeszcze nie wiesz czy warto? To poznaj relację oraz agenda z 3. edycji Fintech Brunch.