Cykl konferencji Fintech Brunch to praktyczne spotkania, będące doskonałą okazją do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania własnych osiągnięć i rozwiązań. Udział w wydarzeniu daje możliwość zarówno przedstawienia, jak i zapoznania się z gotowymi rozwiązaniami i case’mi, które z całą pewnością ułatwią firmom z branży fintech kooperację w tym elastycznym środowisku.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie już drugą odbywającą się w zgodzie z aktualnie obowiązującym reżimem sanitarnym. W związku z panującą epidemią koronawirusa impreza będzie mniejsza jeśli chodzi o liczbę uczestników, jednak nadal pełna ciekawych dyskusji i wystąpień. Jest to doskonała okazja dla branży do spotkania po ostatniej przerwie spowodowanej Covid-19. Poznamy tych, dla których czas epidemii okazał się  okresem dynamicznego rozwoju koncepcyjnego, a nawet biznesowego.

Spotkanie odbędzie się ponownie w klimacie  warszawskiej Pragi. Tym razem ugości nas  restauracja ArtBistro Stalowa 52. Połączenie kameralnej atmosfery tego miejsca i czerwcowej aury to doskonała okazja do kuluarowych spotkań i rozmów biznesowych. Dla tych, którzy zostaną z nami do samego wieczoru, czekać będzie niespodzianka.

Jeszcze nie wiesz czy warto? Sprawdź relację z 4. edycji Fintech Brunch.