Fintech Summit Poland 2023 to między innymi panele dyskusyjne, inspirujące prezentacje, czy wartościowe rozmowy w kuluarach. To świetna okazja do poznania nowych rozwiązań fintechowych i odbycia branżowych spotkań. W skład eventu wchodzi Fintech Brunch #9 (część konferencyjna) oraz Gala Fintech Awards.

Konferencja Fintech Summit Poland 2023

Zwieńczeniem wydarzenia jest właśnie uroczysta Gala Fintech Awards, podczas której zostaną nagrodzone najlepsze innowacyjne rozwiązania w kategoriach takich jak BankTech, InsurTech, LendingTech, PayTech, MedTech, SofTech, PropTech, Impact Tech oraz e-commerce.

Za wybór laureatów odpowiedzialna jest Rada Programowa, która składa się z ekspertów i praktyków branży. Podczas Fintech Summit Poland 2023 uczestnicy będą mieli okazję do wysłuchania interesujących prelekcji, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W trakcie paneli dyskusyjnych poruszone zostaną takie zagadnienia jak możliwości aplikacji mObywatel 2.0, rozwój rynku płatności online, czy wpływ AI na innowacje rynku FinTech.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia: https://fintechsummit.pl/. Pod tym linkiem będzie można też znaleźć najświeższe informacje na temat agendy, prelegentów i ogólnego planu wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału. Do zobaczenia już 19 października w Warszawie!