Aby zgłosić swój startup do konkursu, wyślij wiadomość e-mail na adres piotr.serwin1@gmail.com. Poniżej agenda, informacje o wydarzeniu i sylwetki tak zwanych Dragonów.

17:30 – Dragons Introduction

17:40 – Pitching Starts

18:40 – Pitching Ends, Dragon panel goes away in order to agree on the winner.

19:00 – Winner Announcement

DRAGONS:

Borno Janekovic: Prezes Zarządu Templeton Asset Management (Poland) TFI S.A. Borno jest odpowiedzialny za rozwój biznesu, zarządzanie relacjami z klientami i zgodność z przepisami. Przed dołączeniem do kadry zarządzającej kierował działaniami dystrybucyjnymi grupy Franklin Templeton w Europie Środkowo-Wschodniej po stronie relacji detalicznych i instytucjonalnych. Był odpowiedzialny za rozwój biznesu w nowych państwach członkowskich UE, a także na rynkach dalej na wschód i w Izraelu.

Dorota Sajewicz: założycielka CENTRE – partnera biznesowego dla stratupów i scale-upów. Doradczyni strategiczna i ekspertka zarządzania marką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Wspiera założycieli startupów w zakresie strategii, skalowania, komunikacji i przygotowania do procesu inwestycyjnego. Specjalizuje się w e-commerce, digital marketingu, personal brandingu, nowych technologiach, dobrach luksusowych, modzie, retailu, FMCG oraz sektorach usługowych – finansowym, prawnym i podatkowym. Wcześniej przez 16 lat związana ze światem korporacji, odpowiedzialna za PR, marketing i strategiczne zarządzanie transformacją marek w takich firmach jak Whitbread, Costa Coffee, CoffeeHeaven, NorthFish, Timex Polska i Stowarzyszenie Wytwórców Produktów Markowych „ProMarka”.

Jacek Migdał: rozpoczął swoją karierę jako stażysta inżynierski w NVIDIA CUDA i Facebook. Następnie dołączył do startupu Sumo Logic. Następnie przeniósł się z powrotem do Polski i otworzył biuro Sumo Logic z ponad 80 pełnoetatowymi inżynierami. Odszedł, gdy Sumo Logic osiągnęło wartość około 300 milionów funtów i zostało przejęte przez Francisco Partners za 1,7 miliarda dolarów. Obecnie Jacek pracuje nad nowym startupem zajmującym się infrastrukturą danych.

Nagrodą są dwudniowe warsztaty strategiczne, podczas których specjalnie dla zwycięzcy zostanie opracowana spersonalizowana strategia wejścia na rynek. Dzięki tym warsztatom  startupy zdobędą nie tylko praktyczną wiedzę, ale także konkretne narzędzia i plan działania, które pomogą im zdobyć przewagę konkurencyjną i klientów.

Zwycięzca – 15 godzin porad konsultantów Centre Consulting, zdobywca drugiego miejsca – 10 godzin, a trzeciego miejsca – 5 godzin.