Konferencja Future Crunch 2024 koncentruje się na trzech aspektach: pitchach startupów biorących udział w programie akceleracyjnym, dyskusjach panelowych i networkingu.

Konferencja Future Crunch już niebawem

Prezentacje Biznesowe: 7 startupów, akcelerowanych przez TeenCrunch, zaprezentuje swoje pomysły przed jury składającym się z osób ze świata biznesu i technologii. Zwycięski zespół otrzyma nagrodę finansową, ufundowaną przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Z kolei panele będą dotyczyć kluczowych kwestii związanych z AI, takich jak wpływ AI na biznes, przywództwo w dobie AI, czy przyszłość programowania. W panelach wezmą udział zarówno polscy, jak i zagraniczni eksperci. Dokładny skład gości i prelegentów na bieżąco jest uaktualniany na stronie konferencji: https://future-crunch.gridaly.com/.

Po części merytorycznej Konferencji odbędzie się Evening Networking Session w Rotundzie PKO, który umożliwi uczestnikom wydarzenia nawiązanie kontaktów biznesowych. Spotkanie przewidziane jest tylko dla osób pełnoletnich. Konferencja zgromadzi ponad 300 uczestników, w tym ekspertów z Polski i zagranicy.