15 listopada br. rozpoczęło się pierwsze w Polsce wydarzenie łączące edukację z konkursem dla twórców internetowych – Influencer Boot Camp. Przez kolejne 10 dni cyklu bezpłatnych webinarów branżowi eksperci podzielą się swoim know-how, przemyśleniami i rekomendacjami.

Jak zamienić swoich followersów w klientów?

Organizatorzy akcji wraz z zaproszonymi do projektu ekspertami – doświadczonymi twórcami treści internetowych pokażą, że cyfrowe zarabianie na swojej wiedzy jest możliwe i że nie wymaga rozbudowanych narzędzi, by stworzyć skuteczną platformę sprzedażową.

Inicjatywa Influencer Boot Camp w pierwszym etapie to cykl 10 webinarów wypełnionych wiedzą o tym, jak osiągnąć sukces w Internecie. Doświadczeniem dzielić się będą m.in.: Andrzej Tucholski, psycholog biznesu i twórca internetowy, ambasador akcji; Monika Czaplicka, socjolog, ekspert ds. marketingu w mediach społecznościowych; Kinga Rak, redaktorka, specjalistka rynku self-publishing.

Uczestnikiem projektu może być każda osoba, która tworzy treści cyfrowe. Nie ma znaczenia, czy dana osoba ma doświadczenie w tym obszarze, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z biznesem online. Organizatorzy wydarzenia ułożyli program cyklu edukacyjnego, aby każdy znalazł w nim inspirację na miarę swoich potrzeb na każdym etapie rozwoju działalności w sieci.

Program edukacyjny z pulą nagród dla uczestników

Zwieńczeniem części edukacyjnej projektu będzie konkurs, w którym niezależnie od końcowej pozycji osiągniętej w rankingu wszyscy są wygrani. Konkurs rozpocznie się 29 listopada i potrwa przez cztery tygodnie, do 26 grudnia 2021 roku. W jego ramach zaplanowano dwa rodzaje rankingów: główny i cztery rankingi tygodniowe. Uczestnicy mogą dołączyć do projektu na każdym etapie jego trwania.

Laureatów konkursu poznamy w styczniu 2022 roku podczas uroczystego spotkania połączonego z wręczeniem wyróżnień w rankingach tygodniowych oraz rankingu głównym. Dla zwycięzców przewidzianych jest 30 nagród pieniężnych o łącznej wartości ponad 150 tys. PLN, a także dla każdego z wyróżnionych – 12-miesięczny bezpłatny okres korzystania z platformy Gizmi.io.

Szczegółowe informacje o projekcie i formularz zapisu znajdują się na stronie wydarzenia: https://influencerbootcamp.pl.