Organizowany przez Szpital Uniwersytecki „Hack4Med” to pionierski w Polsce hackathon, który umożliwi uczestnikom pracę koncepcyjną na realnych, zanonimizowanych danych medycznych pacjenta. Celem pierwszej edycji będzie stworzenie innowacyjnego narzędzia, które pozwoli na automatyzację predykcji ryzyka COVID. Będzie to tzw. „kalkulator ryzyka covidowego”, który ma stanowić realne wsparcie dla personelu medycznego.

100 tysięcy złotych nagrody

Na uczestników rywalizacji czekają trzy zadania z łączną pulą nagród 100 tysięcy złotych. Wydarzenie jest bezpłatne, a proces rekrutacyjny otwarty dla wszystkich związanych z branżą IT. Do finału konkursu zakwalifikuje się 25 najlepszych zespołów – w sumie ponad 120 wysokiej klasy specjalistów od przetwarzaniach danych, IT, analityków oraz programistów.

„Hack4Med” odbędzie się w weekend 16 – 17 października 2021 roku w Krakowie, w Nowej Siedzibie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ulicy Jakubowskiego 2.

Zainteresowanych przystąpieniem do rywalizacji w Hackathonie „Hack4Med” zapraszamy do rejestracji na stronie: https://www.hack4med.com/