HackYeah to największy hackathon Europy, drugie największe tego typu wydarzenie na świecie. Tegoroczna edycja startuje już 10 grudnia w formie hybrydowej w ramach Internet Governance Forum Afterparty. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestniczyć można zarówno stacjonarnie w Katowickim Spodku (przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego), online, jak też w wersji mieszanej – część zespołu może być np. w Spodku, a część dołączy do nich wirtualnie.

Pierwsza kategoria otwarta, to obecnie bardzo ważny temat, jakim jest Zdrowie Psychiczne. Drugą jest Gaming. Uczestnicy mogą wziąć udział w jednym z tasków partnerskich, w których do przygotowania jest np. aplikacja do dzielenia się akcesoriami dla zwierząt czy wyszukiwarka pozwalająca odkryć historię Polski.

Do wygrania ponad pół miliona złotych

W tym roku pula nagród wynosi 570 000 zł, ale na uczestników czekają też dodatkowe konkursy, atrakcje i nagrody rzeczowe. Organizatorzy zapewniają darmową pizzę, kawę, pełne wyżywienie oraz miejsce do spania podczas trwania wydarzenia.

Kto może wziąć udział? Każdy kto ma chęć stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które przyniesie “lepsze jutro”. Wystarczy wybrać jedną z kategorii oferowanych przez organizatorów oraz Partnerów wydarzenia i walczyć o nagrody. Nie trzeba umieć programować, niektóre wyzwania otwarte są dla wszystkich mających pomysł i chęć, aby przygotować innowacyjne projekty. Uczestnicy offline i online będą mieli dostęp do tych samych informacji.

Bilety online są darmowe, te stacjonarne kosztują 99 zł, ale cały zysk jest przeznaczony na cele charytatywne – wspieranie edukacji informatycznej dzieci z biednych rodzin. Bilety na wydarzenie stacjonarne są ograniczone z powodu sytuacji epidemiologicznej, pula stale maleje.

Mamy do rozdania 10 biletów dla naszych Czytelników. Zgarnie je pierwsze 10 osób, które zarejestrują się na wydarzenie stacjonarne z kodem: FINTEK10

Więcej informacji na stronie: https://hackyeah.pl

Bilety: https://eventory.cc/event/hackyeah-2021/tickets