Wydarzenie będzie skierowane do przedstawicieli służb wymiaru sprawiedliwości i poświęcone w szczególności bezpieczeństwu infrastruktury krytycznej. Do Polski przyjedzie 16 firm izraelskich z sektora Cyber i Homeland Security, które przedstawią swoje rozwiązania, odbędzie się także panel poświęcony współpracy firm polskich i izraelskich w zarkresie cyberbezbieczeństwa.

Cyberbezpieczeństwo w Polsce

Obszar cyberbezpieczeństwa nie jest już utożsamiany z poufnymi informacjami dostępnymi wyłącznie specjalistom ds. bezpieczeństwa i komputerowym guru – przeciwnie, stał się on obecnie zagadnieniem bardzo istotnym dla kadry zarządzającej wszelkiego typów podmiotów. Ci, których celem jest ochrona infrastruktury i systemów informacyjnych, odgrywają w swoich organizacjach kluczową rolę zapewniając ciągłość ich funkcjonowania i opracowując dla nich plany ratunkowe. Stawianie czoła zagrożeniom współczesnej ery informacyjnej wymaga działań uprzedzających, planowania i adekwatnego reagowania na wszystkich poziomach.

Tworzenie operacyjnych centrów monitorujących bezpieczeństwo infrastruktury i informacji – tzw. SOCs (Security Operations Centers) we wszelkiego typu organizacjach świadczy o wysiłkach w zakresie cyberbezpieczeństwa podejmowanych na poziomie krajowym i korporacyjnym. Izraelskie spółki działające w obszarze HLS oferują zaawansowane technologicznie, sprawdzone w praktyce produkty i rozwiązania, które są jednymi z najbardziej innowacyjnych na świecie. Firmy te z powodzeniem współpracują z kluczowymi graczami na całym świecie zapewniając bezpieczeństwo publiczne, chroniąc porty lotnicze i morskie, granice, mienie państwowe, instytucje finansowe, ośrodki rekreacyjne, miejsca publiczne i wiele innych.

Firmy izraelskie, które wezmą udział w HLS&CYBER ISRAEL TECHNOLOGY DAY:

Anyvision, Beyond Security, Commugen, CyberArk, Cyberbit, Elta, Indegy, LeadSpotting, Magal S3 Security Solutions, Mer Group, Morphisec, Pcysys, SecBi, SensoGuard, SigmaBit, Waterfall Security Solutions.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, a partnerami wydarzenia ze strony polskiej są PSE i NASK. Wydarzenie otworzy Minister Jadwiga Emilewicz.

THE HEART, WARSAW SPIRE, Pl. Europejski 1

9:00 Registration and Greetings
9:30 Keynote speaker from Israeli cybersecurity sector
10:00 Fireside chats: Presenting success stories of Israeli companies
10:30 Pitching session – 16 Israeli companies (parallel opportunity for B2B meetings)
13:00 Lunch break
13:30 B2B session
17:00 Farewell

Ilość miejsc jest ograniczona.