Partner serwisu Visa dla biznesu

  III Ogólnopolska Konferencja Nowoczesnego PR-u i Komunikacji

  Opublikowano: 15 listopada 2018, 15:38 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 15:23

  Jedyna w Polsce konferencja zawodowa dla specjalistów ds. komunikacji i Public Relations odpowiedzialnych za budowanie profesjonalnego wizerunku, a także osób planujących rozwój kariery w obszarze Public Relations powraca w zupełnie nowej odsłonie.

  Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na dokształcenie się i zadbaj o reputacje jak nigdy wcześniej już 28 listopada br. w warszawskim Multikinie Ursynów. Stawiamy na 100% merytoryki i praktyki oferując program na miarę potrzeb nowoczesnego Public Relations i komunikacji. Poprzednie edycje spotkały się z zainteresowaniem ponad 500 uczestników, którzy otrzymaną wiedzę mogli wdrożyć w swojej codziennej pracy.Więcej informacji tutaj.

  Skrócony program wydarzenia:

  Prelekcja 1: Synergia Digital i PR rozwiązaniem na miarę potrzeb współczesnego biznesu. Postaw na e-PR i zyskaj przewagę konkurencyjną.

  Prelekcja 2: Kryzys wizerunkowy niepowtarzalną szansą na sukces. Jak wykorzystać kryzys wizerunku i zainteresowanie mediów do nowej odsłony marki?

  Prelekcja 3: Efektywna współpraca PR z agencją reklamową. Jak uzgodnić i egzekwować warunki by zmaksymalizować jakość świadczonych usług zmniejszając ryzyko poniesienia strat?

  Prelekcja 4: Jak w pełni wykorzystać automatyzację i personalizację w Public Relations do zwiększenia sprzedaży?

  Prelekcja 5: Rola storytellingu w kampaniach PR, dobrze opowiedziana historia kluczem do biznesowego sukcesu, czyli jak narratologia przekłada się na rosnące zyski.

  Prelekcja 6: Jak wykorzystać Public Relations w B2B, aby zyskać wizerunek pożądanego partnera biznesowego i zwiększyć konkurencyjność firmy na rynku podnosząc jej zyski?

  Prelekcja 7: Design Thinking. Jak wdrożyć myślenie projektowe i wnieść działania PR na wyższy poziom?

  Prelekcja 8: Jak zaplanować i zrealizować strategię promocji PR miejsc by przyciągnąć inwestorów i turystów?

  Prelekcja 9: Employer branding na usługach PR-u. Jak wykorzystać instrumenty komunikacji wewnętrznej by zbudować pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz?

  Nie zwlekaj i dołącz do wydarzenia już dziś.

  Bilety są dostępne tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  iii-ogolnopolska-konferencja-nowoczesnego-pr-u-i-komunikacji