Impact to 2 dni, 4 sceny, 8 inspirujących ścieżek tematycznych. O czym usłyszmy?

5G economy & the future od IoE

Wdrożenie technologii 5G zmieni sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i podróżujemy, a także sposób działania w świecie organów rządowych i przedsiębiorstw. Będziemy coraz bardziej związani z urządzeniami, z których korzystamy, a to z kolei pozwoli na projekty typu Smart City.

Industry 4.0

Czwarta Rewolucja Przemysłowa tworzy nowe możliwości rozwoju gospodarczego. Jej siłą napędową jest wszechobecna cyfryzacja, Internet of Things, coraz niższe koszty przechowywania danych, wytwarzanie przyrostowe oraz sztuczna inteligencja.

Fintech

Skala zmian w branży usług finansowych jest ogromna. Sztuczna inteligencja czy rozwiązania wspierane algorytmami, nowe sposoby identyfikacji i autoryzacji – m.in. technologie biometryczne, analiza danych, cyfrowe portfele i waluty, alternatywne platformy kredytowania umożliwiające małym przedsiębiorstwom szybką akumulację kapitału – wszystkie te usługi rewolucjonizują przemysł.

Science to business

Badania naukowe i rozwój technologiczny są siłą napędową gospodarki. Zdolność do tworzenia i wykorzystania wiedzy, to fundament przewagi konkurencyjnej w biznesie oraz poprawy jakości życia.

Digital state

Cyfryzacja usług publicznych przyczynia się do rozwoju i wzrostu produktywności.

Biotechnology & digital health

Biotechnologia posiada kluczową rolę w kształtowaniu nowoczesnej opieki zdrowotnej i przemysłu spożywczego.

Transportation, energy & environment

Zapewnienie bezpieczeństwa energetycznego dla 9 miliardów osób do roku 2050, przy jednoczesnym ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych, jest największym wyzwaniem naukowym i technologicznym, z jakim aktualnie zmaga się ludzkość.

Retail & e-commerce

Świat handlu detalicznego oraz e-commerce przechodzi olbrzymie zmiany. Wiodący gracze na obu tych rynkach muszą pilnie śledzić najnowsze trendy, aby skutecznie zaspokajać bieżące potrzeby swoich klientów.

Co zyskujesz?

W skrócie – wszystko! Dzięki wejściówce możesz uczestniczyć w wystąpieniach speakerów i specjalnie przygotowanych wydarzeniach towarzyszących. Od warsztatów poprzez Impact Link, Business Booster, EduHackathon czy strefę B2B wszystkie formaty będą dla Ciebie dostępne. To nie wszystko! Wraz z wejściówką otrzymujesz również lunch, zniżkę na hotel, zaproszenie na koktajl oraz możliwość skorzystania z wielu okazji do networkingu na wydarzeniu!

Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Wystarczy, że się zarejestrujesz! Bilet za uczestnictwo dla firm i korporacji kosztuje 1499 PLN plus VAT.

Startupy, administracja publiczna lub media mogą aplikować o bezpłatną wejściówkę. Kliknij w link poniżej i dowiedz się więcej.