Partner serwisu Visa dla biznesu

  Impact fintech’18

  Opublikowano: 25 października 2018, 14:02 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 15:05

  Listopadowe wydarzenie przyciągnie kluczowych graczy finechu. Głos zabiorą m.in. czołowi politycy, przedstawiciele ekosystemu m.in. z Azji, szefowie takich graczy jak ING, Azimo, KNF czy europejskich startupów, kwestionujących obecne modele biznesowe. To w Łodzi finansowo-technologiczna rewolucja nabierze właściwej dynamiki.

  Tegoroczny kongres w Łodzi to też siła wielkich talentów i potencjału prezentowana przez dziesiątki wyjątkowych startupów ze świata (np. Ripple, TransferWise, Tandem Bank). W fintechowym tyglu w Łodzi będą obecne również miliardy dolarów, zarządzane przez wielkie korporacje (Mastercard, PZU, IBM) i zamożne fundusze inwestycyjne (np. DN Capital, Creandum, Animal Ventures). Bo Impact fintech’18 to kuźnia nowych idei, projektów i wiedzy.

  – To w takim miejscu rodzą się decyzje odciskające swoje piętno na branży fintechowej na kolejne kwartały – podkreśla Paweł Wyborski, twórca polskiego QuarticON, specjalizującego się w AI, speaker Impact fintech’18.

  Chcesz być częścią tej rewolucji? Dołącz do Impact fintech’18 i doświadcz najnowszych trendów, zmieniających krajobraz globalnej gospodarki.

  Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. 


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  impact-fintech18