Partner serwisu Visa dla biznesu

  Impact fintech’19

  Opublikowano: 23 października 2019, 21:44 Aktualizacja: 23 października 2019, 21:46

  Jakie są najważniejsze priorytety technologiczne sektora na 2020 rok? W jaki sposób wdrożenie rozwiązań chmurowych zwiększy przewagę konkurencyjną instytucji finansowych oraz jak instytucje finansowe mogą wspierać transformację przyjazną dla klimatu? To pytania, na które odpowiedzą światowi liderzy świata fintech, spotykający się 4 i 5 grudnia na Impact fintech’19.

  Impact fintech'19

  Dziesiątki wystąpień i warsztatów w ramach 8 ścieżek tematycznych zgromadzą łącznie ponad 200 speakerów i ponad 2 tys. uczestników. Do Katowic przyjadą istotni dla branży politycy i menadżerowie z Polski i regionu CEE.

  Redakcja Fintek.pl poleca wydarzenie Impact fintech’19. To jedno z ważniejszych wydarzeń w sektorze fintech nie tylko w Polsce, ale w tej części Europy. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Uczestnictwo w Impact fintech’19 rekomendujemy wszystkim zainteresowanym dokonaniami branży, rozwinięciem horyzontów, spotkaniem z liderami sektora fintech.

  Impact fintech’19 – nie może Cię tu zabraknąć

  Na Impact fintech’19 pojawią się przedstawiciele dziesiątek firm i instytucji związanych z sektorem fintech, jak Narodowy Bank Polski, PKO Bank Polski, Komisja Nadzoru Finansowego, Bank Pekao, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, BNP Paribas, Alior Bank, Ministerstwo Cyfryzacji, mBank, Google, Mastercard, Polski Fundusz Rozwoju, PayU, Wirecard, Tauron, Blik, Bluemedia, Allegro, Vivus, Polska Bezgotówkowa, Operator Chmury Krajowej oraz Giełda Papierów Wartościowych.

  Wśród potwierdzonych mówców Impact fintech’19 znaleźli się m.in.: Marko Wenthin z Penta, Teresa Czerwińska z NBP, Laura Navaratnam z FCA, Charles Waltson z Mastercard, Dele Atanda z metaME, Max Schertel z N26, Chris Skinner z 11:FS, Jadwiga Emilewicz z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Bartosz Ciołkowski z Mastercard, Diana Paredes z Suade Labs, Michał Krupiński z Pekao, Adam Marciniak z PKO Banku Polskiego, Husayn Kassai, Onfido, Przemysław Gdański z BNP Paribas, Bartosz Berestecki z PayU, Ben Goldin z Mambu oraz Utena Treves z Wefox. 

  Przyjedź do Katowic zapoznaj się z najnowszymi trendami zmieniającymi krajobraz globalnego rynku finansowego. Jaki będzie następny krok w fintechowej rewolucji? 

   Dowiesz się tego na Impact fintech’19.

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  impact-fintech19