14 grudnia 2018, 10:00:III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+Media - ECOTECH COMPLEX Centrum Analityczno-Programowe dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku, Głęboka 39, 20-612 Lublin

Impact mobility rEVolution ’18

Impact mobility rEVolution to pierwszy i największy międzynarodowy kongres połączony z EXPO, odbywający się w Katowicach, w którym społeczność branży motoryzacyjnej i transportowej łączy swoje siły z sektorem telekomunikacyjnym i wysokich technologii, aby wspólnie kształtować przyszłość inteligentnej mobilności.

Nowy sposób myślenia w którą stronę zmierza branża automotive i przygotowanie na innowacyjną wizję przyszłości, w której nowe środki transportu i modele biznesowe zredefiniują nasze codzienne życie i sposób komunikacji.

Nowy kształt ekosystemu w którym innowatorzy i decydenci stają się liderami zmian i wspólnie pracują nad odkrywaniem nowych, niezbadanych obszarów.

Nowy zestaw narzędzi, które pomogą rozwinąć gospodarkę, podnieść jakość codziennego życia oraz promować zrównoważoną przyszłość.