Agendę Infoshare w tym roku wypełniły nazwiska ekspertów z globalnych firm implementujących najnowsze rozwiązania technologiczne jak Spotify, Eclipse Foundation, Revolut oraz Centerity Systems. Na dwóch scenach technologicznych DevTrends oraz AdvancedDev, pojawią się m.in. Brittany Kaiser, Rob Smedley, Piotr Konieczny i Vitaly Friedman.

Drugiego dnia konferencji Infoshare (15 października 2021 r.) odbędzie się finał konkursu Startup Contest.

Infoshare 2021 – biznes i networking

Słuchacze DevTrends Stage oraz AdvancedDev Stage dowiedzą się, w jakim kierunku ewoluuje branża programistyczna i jaka przyszłość ją czeka. Będzie można wysłuchać także wielu “success stories” we wdrażaniu nowinek technologicznych w biznesie oraz poznać ekspertów i programistów, którzy na co dzień właśnie tym się zajmują.

Developerzy, poza dedykowanymi scenami, będą mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy i poznania ekspertów występujących na pozostałych 3 scenach konferencji. Po ponad roku przerwy networking na żywo powraca na Infoshare za sprawą stacjonarnego formatu wydarzenia, jak i szeregu imprez towarzyszących, jak Before Party i Great Networking Party z koncertem na żywo.

Bilety

Darmowy wstęp na konferencję przewidziano dla posiadaczy Basic Pass, po uprzedniej rejestracji. Umożliwia on dostęp do otwartej sceny Arena, Expo Partnerów, Wirtualnego Expo Startupów oraz otwartych wydarzeń towarzyszących.

W tym roku pierwszy raz za darmo dostępny jest także dedykowany startupom Startup Pass. Nowością w ofercie jest Networker Pass skierowany do osób, które na Infoshare chcą przede wszystkim nawiązać nowe kontakty biznesowe. Organizatorzy oferują bilet stacjonarny w cenie online.

Bilety: https://infoshare.pl/is-register/
Więcej informacji: https://infoshare.pl/