Partner serwisu Visa dla biznesu

  innoSHARE’18

  Opublikowano: 14 czerwca 2018, 11:34 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 16:46

  4 edycja Kongresu innoSHARE’18 rozpocznie się już 27 czerwca w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Po raz kolejny łączymy naukę, innowacje i biznes, rozmawiamy o ekspansji polskich firm i startupów na rynki zagraniczne oraz aspektach badawczo-rozwojowych.

  Trzy dni Kongresu będą wypełnione panelami dyskusyjnymi, prezentacjami i wystąpieniami (impactTALK+, INTERview, imacptSPEECH, startupPITCH), w trakcie których swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się 100 wybitnych ekspertów z Polski i zagranicy.

  Pierwszy dzień zostanie poświęcony tematyce internacjonalizacji startupów i nauki oraz współpracy z młodą Polonią. Odbędzie się także warsztat dla startupów oraz spin-offów.

  Drugi dzień upłynie na dyskusjach dotyczących współpracy firm z naukowcami i naukowców z firmami. Przedstawione zostaną przykłady rozwoju działów R&D i sposoby komercjalizacji badań zagranicą.

  Ostatniego dnia odbędzie się BIOTECH Forum poświęcony rozwojowi onkologii, na którym wystąpi światowej sławy lekarz-naukowiec Luis A. Diaz, który przyleci po raz pierwszy do Polski. Lista tematów i ranga zaproszonych gości jest imponująca.

  Prelegentami na wydarzeniu będą znamienici eksperci m.in.:

  prof. Ewelina Ferchow – twórczyni innowacyjnych programów dla startupów na Uniwersytecie w Monterey w Meksyku,
  dr Lech Ignatowicz – CEO startupu Biopromic, w który zainwestowała fundusz Global Goods należący do Billa Gatesa,
  prof. Jacek Żurada – profesor na Wydziale Elektorniki Uniwersytetu Louisville w USA, kandydat na prezydenta IEEE w 2019 roku – organizacji zrzeszającego 400 tys. inżynierów na świecie,
  dr Bartłomiej Kołodziejczyk – twórca technologii produkcji wodoru, który sprzedaje obecnie klientom w Chinach, a samą firmę prowadzi w Melbourne i Singapurze,
  dr Katarzyna Marczuk – badacz i pracownik w firmie nuTonomy, w której opracowuje algorytmy do pojazdów autonomicznych, które spotkać można w Singapurze
  i Bostonie,
  dr George Jackowski – współtwórca ponad 30 firm biotechnologicznych w Kanadzie.

  Podczas Kongresu spotkają się przedstawiciele różnych sektorów i branż np. nowych materiałów, kosmosu, elektroniki, biotechnologii czy sztucznej inteligencji. Do uczestnictwa w Kongresie zaproszeni są m.in. startupy i spin-offy, przedsiębiorcy i inwestorzy, młodzi naukowcy, doktoranci i studenci z kół naukowych, instytucje otoczenia nauki i biznesu czy też administracja publiczna wspierająca rozwój innowacji. Zaproszeni są wszyscy, którzy w jakimkolwiek stopniu interesują się badaniami i rozwojem- biznesowo, naukowo-innowacyjnie.

  W zależności od wykupionego pakietu ceny biletów wahają się od 399 zł do 599 zł. Link do rejestracji znajduje się poniżej.

   


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  innoshare18