26 marca 2019, 17:45:FinTech Nights #2 - Olivia Sky Club, Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk

Inside Trends 2018

Business Insider INSIDE TRENDS to międzynarodowa konferencja poświęcona trendom, które będą kształtować rynki w przyszłości. W gronie ponad 80 speakerów znalazły się kluczowe osoby w branży CEE z takich dziedzin jak fintech, life science czy digital business.

Oprócz wykładów i prezentacji, podczas INSIDE TRENDS uczestnicy będą mogli wziąć udział w zamkniętych warsztatach i debatach z prelegentami. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Agenda spotkania

Pierwszego dnia konferencji o godzinie 15:30 na scenie Digital Poland zostanie zaprezentowany pierwszy przekrojowy raport z polskiego rynku Mobility-as-a-Service, Opracowanie zostało przygotowane przez firmę Straal – globalnego dostawcę rozwiązań płatniczych dla innowacyjnego biznesu – w strategicznym partnerstwie z Fundacją Digital Poland, na podstawie badania konsumenckiego przeprowadzonego w czerwcu 2018 r. Znajduje się w nim wnikliwa analiza takich segmentów MaaS, jak:

  •  aplikacje taxi,
  •  ride sharing,
  •  car sharing,
  • scooter sharing,
  • bike sharing.

W panelu poświęconym Fintechom wystąpią również ze swoimi prelekcjami m.in. Daniel Daszkiewicz, dyrektor Departamentu Fintech w banku Alior, Michał Pawlik, CEO Smeo, Arkadiusz Wójcik, szef działu IT and Mobile Samsung Electronic Polska oraz wielu innych znakomitych gości. W drugim dniu konferencji wystąpi Karol Sadaj, Country Manager Revolut. Wydarzenie przewiduje również inne panele poświęcone takim zagadnieniom jak Life Science czy Business 4.0.Więcej o wydarzeniu tutaj.