Partner serwisu Visa dla biznesu

  Inside Trends 2018

  Opublikowano: 15 października 2018, 14:56 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 14:55

  Business Insider INSIDE TRENDS to międzynarodowa konferencja poświęcona trendom, które będą kształtować rynki w przyszłości. W gronie ponad 80 speakerów znalazły się kluczowe osoby w branży CEE z takich dziedzin jak fintech, life science czy digital business.

  image001

  Oprócz wykładów i prezentacji, podczas INSIDE TRENDS uczestnicy będą mogli wziąć udział w zamkniętych warsztatach i debatach z prelegentami. Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 października br. w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

  Agenda spotkania

  Pierwszego dnia konferencji o godzinie 15:30 na scenie Digital Poland zostanie zaprezentowany pierwszy przekrojowy raport z polskiego rynku Mobility-as-a-Service, Opracowanie zostało przygotowane przez firmę Straal – globalnego dostawcę rozwiązań płatniczych dla innowacyjnego biznesu – w strategicznym partnerstwie z Fundacją Digital Poland, na podstawie badania konsumenckiego przeprowadzonego w czerwcu 2018 r. Znajduje się w nim wnikliwa analiza takich segmentów MaaS, jak:

  • aplikacje taxi,
  • ride sharing,
  • car sharing,
  • scooter sharing,
  • bike sharing.

  W panelu poświęconym Fintechom wystąpią również ze swoimi prelekcjami m.in. Daniel Daszkiewicz, dyrektor Departamentu Fintech w banku Alior, Michał Pawlik, CEO Smeo, Arkadiusz Wójcik, szef działu IT and Mobile Samsung Electronic Polska oraz wielu innych znakomitych gości. W drugim dniu konferencji wystąpi Karol Sadaj, Country Manager Revolut. Wydarzenie przewiduje również inne panele poświęcone takim zagadnieniom jak Life Science czy Business 4.0.Więcej o wydarzeniu tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  inside-trends-2018