Partner serwisu Visa dla biznesu

  The Insurtech Insights Conference

  Opublikowano: 25 kwietnia 2018, 12:16 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 16:30

  The Insurtech Insights Conference odbędzie się w dniach 19-20 czerwca 2018 roku w Londynie. Konferencja przeznaczona jest dla osób zainteresowanych rozwojem sektora insurtech. W wydarzeniu udział zapowiedziało ponad 200 prelegentów i 1000 uczestników z całego świata. Jest to największa w Europie konferencja poświęcona technologiom w branży ubezpieczeniowej.

  Organizatorzy zapraszają do udziału w konferencji także gości z Polski. Wydarzenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych sektorem insurtech, czyli połączenia ubezpieczeń z nowoczesnymi technologiami.

  Pionierzy rynku insurtech praktycznie codziennie wdrażają nowości, które nie tylko poprawiają relacje i dotarcie do konsumentów, ale także proponują rozwiązania, które ułatwiają pracę ubezpieczycielom – w tym obniżają koszty działalności, zmniejszają odsetek fraudów i poprawiają procesy odszkodowawcze.

  Jeśli jesteś zainteresowany udziałem to Fintek.pl ma dla Ciebie doskonałą wiadomość. Jako partner medialny konferencji oferujemy naszym czytelnikom zniżkę w wysokości 25%. W formularzu rejestracyjnym wystarczy użyć kodu „fintek25”.

  Strona konferencji.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  insurtech_insights_conference