Według raportu fundacji Digital Poland pt. State od Polish AI 2021 Polska znajduje się na 1. miejscu w Europie Środkowo-wschodniej pod względem najlepiej przygotowanych pracowników, zajmujących się Sztuczną Inteligencją. Należy jednak pamiętać, że AI to dziedzina, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. W dniach 25-26 października odbędzie się już 4. edycja konferencji AI & NLP Day. Jest to jedyne w Polsce wydarzenie, które tak duży nacisk kładzie na tematykę Przetwarzania Języka Naturalnego.

Konferencja on-line

W tym roku ponownie konferencja odbędzie się w pełni online. W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w prelekcjach i warsztatach, w ramach następujących ścieżek tematycznych: ML/AI, Big Data/Cloud i NLP.

Dodatkowo podczas konferencji wystąpią również zwycięzcy konkursu PolEval.

Podczas pierwszego dnia konferencji odbędą się wystąpienia prelegentów, natomiast drugiego dnia będą miały miejsce warsztaty tematyczne. Z uwagi na to, że cała konferencja odbywa się online, po jej zakończeniu każdy z uczestników otrzyma dostęp do nagrań.

Całą agendę wydarzenia oraz wszystkich prelegentów znajdziecie na stronie: https://www.nlpday.pl/

Będą dostępne aż trzy rodzaje biletów na konferencję: dostęp do wystąpień, dostęp do wystąpień oraz warsztatów, oraz dostęp Premium, który opórcz wystąpień i warsztatów obejmuje również kurs Masterclass “Przetwarzanie Języka Naturalnego”.

Dla czytelników fintek.pl przygotowaliśmy zniżkę 10% (z wyjątkiem pakietu Premium) na hasło ufe75c79.

AI&NLP Day 2021 jest organizowane przez Sages – firmę obecną na rynku od 2007 roku, świadczącą usługi szkoleniowe oraz doradcze, w zakresie szeroko pojętym IT oraz Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk.