Partner serwisu Visa dla biznesu

  IV Open Day w Santander Consumer Banku – szansa na rozwój biznesu dla startupów

  Opublikowano: 23 sierpnia 2019, 11:32 Aktualizacja: 23 sierpnia 2019, 11:35

  Santander Consumer Bank zaprasza start-upy do udziału w IV Open Day. Wydarzenie odbędzie się 19 września we Wrocławiu. To doskonała okazja do tego, aby zaprezentować swój pomysł na biznes lub narzędzie wspierające budowanie relacji z klientem.

  Właśnie ruszył nabór do IV edycji Open Day – wyjątkowego spotkania organizowanego przez Santander Consumer Bank – lidera rynku consumer finance w Polsce. Open Day to świetna platforma do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy innowacyjnymi przedsiębiorstwami oraz szansa do zaprezentowania swoich pomysłów i rozwiązań przed szerokim gronem uczestników (w tym m.in. przedstawicielami różnych obszarów biznesowych Banku)

  Tym razem Santander Consumer Bank szuka start-upów, które swoimi rozwiązaniami wspierają firmy w coraz skuteczniejszym identyfikowaniu klientów i odpowiadaniu na ich potrzeby. Motywem przewodnim spotkania będzie Positive Customer Experience czyli budowanie jak najlepszego doświadczenia konsumenta z daną firmą. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

  W najbliższej edycji wydarzenia uczestnicy zyskają również możliwość wzięcia udziału w warsztatach nawiązujących tematycznie do kluczowych wymiarów definiujących  współczesnego klienta z perspektywy firm:  satysfakcji, lojalności, doświadczenia oraz relacji. W warsztatach wezmą udział reprezentanci firm będących partnerami biznesowymi banku, fintechy oraz członkowie Akademii Innowacyjności Santander Consumer Banku. Na Open Day spotkają się przedstawiciele różnych generacji – od reprezentantów tzw. „silver generation”, czyli osoby w wieku 55+, po pokolenie Z.

  Swoim doświadczeniem z uczestnikami podzieli się m.in. Piotr Wojciechowski – założyciel i szef FUZERS, pierwszy polski trener Service Design akredytowany przez międzynarodową organizację Service Design Network i  ekspert realizujący działania w obszarze Service Design Thinking, Customer Experience i facylitacji. Wygłosi on wykład nawiązujący do tematu przewodniego IV Open Day Santander Consumer Bank, czyli szansy na rozwój biznesu dla startupów.

  Chętni mogą zgłaszać się za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem. O zakwalifikowaniu i możliwości wygłoszenia prezentacji wybrani przedsiębiorcy zostaną poinformowani przez zespół Departamentu Strategii i Innowacji Santander Consumer Bank.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  iv-open-day-w-santander-consumer-banku-szansa-na-rozwoj-biznesu-dla-startupow