Uczestnicy konferencji dowiedzą się jak rozwijać swój biznes, jak zabezpieczyć płynność finansową firmy, jak prowadzić działalność zgodnie z RODO oraz jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur i jednocześnie utrzymać dobre relacje z klientami.

Na konferencji organizowanej przez Comarch i Apfino wystąpią przedsiębiorcy, wykładowcy oraz specjaliści w zakresie usług finansowych. W agendzie znajdują się m.in. wykłady poświęcone branży FinTech oraz jej roli w biznesie. Podczas wystąpień prelegenci skupią się również na możliwościach, jakie dają faktoring i windykacja polubowna.

Jak przyspieszyć swój biznes?

Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać prezentacji Szymona Negacza, trenera sprzedaży i właściciela firmy doradczej, który opowie jak przyspieszyć swój biznes za pomocą zmiany przeterminowanych przekonań o prowadzeniu firmy. Wystąpi również Jakub Wezgraj, radca prawny, który przedstawi pięć zasad jak pozyskiwać klientów i wartościowe kontakty biznesowe, pozostając w zgodzie z RODO.

Wśród prelegentów jest także Michał Pawlik, prezes zarządu SMEO, wykładowca studiów MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej prezentacji podzieli się wiedzą o tym, jak utrzymać płynność finansową biznesu i które rozwiązanie najlepiej sprawdzi się w zależności od sytuacji w firmie.

Natomiast Kamil Łyżwa, menedżer ds. projektów strategicznych w firmie Kaczmarski Inkasso wyjaśni, jak odzyskać pieniądze z niezapłaconych faktur i nie stracić klienta. Łukasz Rozlach, wiceprezes zarządu Comarch Finance Connect i pomysłodawca Apfino, opowie o wyzwaniach branży FinTech i celach nowoczesnej platformy finansowej.

Konferencja odbędzie się 9 grudnia br. w formule online. Pełna agenda oraz formularz do rejestracji znajduje się na stronie: https://studio.tvip.pl/comarch.