Partner serwisu Visa dla biznesu

  Konferencja Luxembourg-Poland Business Conference 2018

  Opublikowano: 21 listopada 2018, 12:45 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 15:29

  Konferencja ma poszerzyć współpracę oraz umożliwić kontakty pomiędzy polskimi startupami z sektora technologii finansowych a luksemburskimi i międzynarodowymi inwestorami i klientami.

  Konferencja Luxembourg-Poland Business Conference:

  Konferencja Luxembourg-Poland Business Conference 2018 skupia się na tematach zarządzania funduszami, bankowości, ubezpieczeń i rynków kapitałowych prezentując najlepsze w tej dziedzinie startupy z Polski. Sektor finansowy i związana z nim działalność stanowią ponad 25 % PKB Luksemburga, a rząd Luksemburga wspiera na szeroką skalę sektor Fintech & Regtech jako lider rozwoju sektora finansowego.

  Luksembursko-Polska Izba Gospodarcza (Luxembourg-Poland Chamber of Commerce)

  Luksembursko-Polska Izba Handlowa (LPCC) została założona w Wielkim Księstwie Luksemburga w 2012 roku, jako organizacja non-profit, która skupia się na nawiązywaniu relacji biznesowych między Polską a Luksemburgiem.  LPCC zrzesza obecnie ponad 40 członków korporacyjnych i ponad 60 członków prywatnych, będąc jedną z największych izb gospodarczych w Luksemburgu. LPCC co roku organizuje około 8-12 wydarzeń o charakterze biznesowym w Luksemburgu, część z nich odbywa się również w Polsce, w ambasadzie Wielkiego Księstwa w Warszawie. Więcej informacji tutaj.

  Kontakt :

  Artur Sosna

  Prezes Luxembourg-Poland Chamber of Commerce

  [email protected] / [email protected]

  00352 – 621 – 23 85 51


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  konferencja-luxembourg-poland-business-conference-2018