Dopełnieniem do konferencji & meet up Crowdfunding 4.0 jest zbiórka na zorganizowanie wydarzenia (link do zrzutki). Wszelkie nadwyżki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu komputerowego dla dzieci z domu dziecka.

Crowdfunding 4.0 – kierunki rozwoju i wyzwania przyszłości

W programie zaplanowano wystąpienia przedstawicieli świata nauki, którzy przekażą wyniki swoich badań dotyczących crowdfundingu. Dr Artur A. Trzebiński (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) przedstawi rozwój rynku crowdfundingu udziałowego w Polsce.  Dr Aneta Waszkiewicz (SGH) i dr Maria Kukurba (Politechnika Warszawska) opowiedzą o poszukiwaniu wartości w crowdfundingu. Natomiast Piotr Majewski (SGH) skupi się na niefinansowych aspektach kampanii crowdfundingowych.

W sesji success story Maciej Kowalski (Kombinat Konopny), Damian Badowski (Cannabisvera)  i Tomasz Laskowski (Inside Park) przybliżą swoje doświadczenia z crowdfundingiem i powody skorzystania z tej formy finansowania.

Nie zabraknie wątku na temat crowdfundingu donacyjnego. Z kolei Marcin Czugan (Związek Przedsiębiorstw Finansowych) po prezentacji o wyzwaniach prawnych postawionych platformom crowdfundingowym będzie moderował dyskusję o przyszłości crowdfundingu z prezesami największych krajowych platform.

Konferencja jest organizowana przez Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie przy współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu i Politechniką Warszawską.

Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie: rejestracja

Opis do konferencji jest dostępny pod tym linkiem: program