CRIF zaprasza na 3-cie spotkanie branży leasingowej i faktoringowej

To miejsce spotkania branż, działających wspólnie w celu wypracowania koniecznych rozwiązań odpowiadających na pytanie:

  • jak walczyć z zagrożeniami w cyberprzestrzeni za pomocą nowoczesnych technologii?

Macie ochotę zagrać w „prawdę czy wyzwanie”? Chcecie się dowiedzieć jak zrobić fraud doskonały?

Jak przeciwdziałać wyłudzeniom w leasingu i faktoringu?

Zatem zapraszamy na coroczne spotkanie branż. Konferencję dedykujemy  zwłaszcza osobom odpowiedzialnym za obszar ryzyka, analiz i przeciwdziałanie wyłudzeniom w sektorze leasingowym i faktoringowym.

Nadrzędnym celem Risk & Supervision Meeting 2020 jest wymiana doświadczeń oraz znalezienie cech wspólnych w sferze nadużyć. Punktem docelowym znalezienia wspólnych obszarów jest zacieśnienie współpracy obydwu sektorów, które działają dla podobnego segmentu klientów.

Poznamy mechanizmy przestępczości ubezpieczeniowej.  Omówimy tradycyjną klasyfikację podstawowych grzechów i wad oszusta. I najważniejsze – w efekcie końcowym połączymy siły, aby skuteczniej zapobiegać wyłudzeniom finansowym.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki badania nadużyć za rok 2019. Jest to jedyne takie badanie w skali kraju porównujące sektor leasingowy i faktoringowy.

Tegoroczna konferencja nabierze jeszcze bardziej warsztatowego charakteru. Nie zabraknie też czasu na rozmowy w kuluarach i debaty ekspertów. Sprawdźmy jakie mamy szanse na solidarne działania antyfraudowe!

Zapraszamy do rejestracji na Risk & Supervision Meeting 2020 za pomocą formularza.