25 listopada startuje kolejna odsłona dwudniowej konferencji TOP NEW SMALL 2021. Wydarzenie organizuje firma SQD Alliance (dawniej Team Prevent). Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny.

Tak jak w poprzednim roku, z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju oraz związane z tym bezpieczeństwo uczestników i prelegentów, konferencja odbywać się będzie w formie online. Mimo to również nie zabraknie uznanych specjalistów z branży motoryzacyjnej, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą merytoryczną.

Forma konferencji pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy jej uczestnikami. Prezentowane będą także nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive.

Podsumowanie zmian i nowości w polskiej motoryzacji

Tematem przewodnim w pierwszym dniu będzie zrównoważony rozwój. Zagadnienie zostanie ujęte z punktu widzenia prawodawstwa, branży automotive oraz poszczególnych graczy w motoryzacji, w czym pomogą przedstawiciele OEMów.

W drugim dniu konferencji, prelegenci skupią się na zagadnieniu bezpieczeństwa, które zostanie omówione zarówno pod kątem bezpieczeństwa informacji i cyberbezpieczeństwa, jak i bezpieczeństwa funkcjonalnego. Nie zabraknie wyjaśnienia koncepcji Smart Management.

Dla uczestników zaplanowano warsztaty tematyczne ze specjalistami, sprawdzające wiedzę na prezentowane wcześniej tematy. Przewidziano też czas na zadawanie pytań i dyskusję z prelegentami w pokojach tematycznych.

Na tegoroczną konferencję można się zapisywać za pośrednictwem strony topautomotive.pl, gdzie znajdują się również tematy zaplanowanych w tym roku prelekcji, oraz sylwetki ekspertów.