Partner serwisu Visa dla biznesu

  Konferencja WallStreet 23

  Opublikowano: 23 kwietnia 2019, 22:43 Aktualizacja: 21 maja 2019, 22:04

  Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych zaprasza na dwudziestą trzecią konferencję WallStreet – największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce.

  Konferencja WallStreet jest najważniejszym spotkaniem inwestorów indywidualnych oraz podmiotów związanych z rynkiem kapitałowym w tej części Europy, które jest organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych od ponad 20 lat.

  Tradycyjnie, jak co roku, w trakcie 23 edycji Konferencji WallStreet poznamy laureatów konkursu „Heros Rynku Kapitałowego”. W tym roku mamy aż pięć kategorii!

  WallStreet Crowdfunding & Start-up Friday to konferencja towarzysząca WallStreet 23, która jest skierowana do inwestorów poszukujących spółek na ich wczesnym etapie rozwoju, jak również do zarządów takich spółek. Udział w konferencji pozwoli inwestorom zyskać wiedzę niezbędną do podejmowania bardziej świadomych decyzji inwestycyjnych na stosunkowo młodym i nieznanym rynku start-upów. Spółkom z kolei pozwoli lepiej przygotować się do akcji poszukiwania inwestorów.

  Fintek.pl jest partnerem WallStreet Crowdfunding & Start-up Friday.

  Strona wydarzenia.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  konferencja-wallstreet-23