Kongres 590 to spotkanie liderów biznesu, nauki i opinii publicznej. Tym bardziej wyjątkowe, że patronują mu i wspierają najważniejsze instytucje państwa polskiego, z Prezydentem RP i Prezesem Rady Ministrów na czele.

Wspólnie wierzymy, że nie ma ważniejszej rzeczy, niż silna polska gospodarka. Razem możemy wytyczyć jej mapę drogową na najbliższe lata.

Jak utrwalać rozwojowe trendy napędzające polską gospodarkę? Czy można podążać własną drogą w czasie wielkich zmagań ekonomicznych potęg? Jak musi zmieniać się państwo, by mógł rosnąć biznes? To tylko niektóre pytania, na które będą szukali odpowiedzi uczestnicy 4. Edycji Kongresu 590. Możesz być jednym z nich!

Skąd nazwa Kongres 590?

To proste – weź do ręki dowolny polski produkt i sprawdź kod kreskowy. Dla wszystkich polskich produktów kod EAN (kreskowy) zaczyna się od liczby 590.

Kongres 590 odbędzie się w Jasionce koło Rzeszowa w dniach 7-8 października. Cena za bilet dla firm zatrudniających do 250 osób wynosi 850 zł netto. Dla większych firm cena podstawowa wynosi 2500 zł netto za osobę.

Więcej na stronie wydarzenia.