Partner serwisu Visa dla biznesu

  Kongres Consumer Finance

  Opublikowano: 19 listopada 2019, 11:16 Aktualizacja: 19 listopada 2019, 11:16

  Od kilkunastu lat Kongres Consumer Finance to największe branżowe forum dyskusyjne o wyzwaniach, problemach i perspektywach rynku consumer finance. Podczas tegorocznej XV edycji w trudnym momencie dla branży, wobec wyzwań sektorowych podejmujemy dyskusję o tym jak adaptować organizacje do zmian otoczenia zewnętrznego i wewnętrznego.

  KCF 2019

  Na pytania o przyszłość rynku consumer finance odpowiedzą eksperci podczas tegorocznego Kongresu Consumer Finance, który odbędzie się w dniach 5-6 grudnia 2019 w warszawskim Centrum Giełdowym przy ul. Książęcej 4.

  Kongres zainauguruje wystąpienie dr hab. Prof. UG Dariusza Filar, który wygłosi prezentację nt. prognoz otoczenia makroekonomicznego sektora finansowego.

  W  wystąpieniach wprowadzających przedstawione zostaną również prognozy i wyzwania dla rynku consumer finance.Doktor Mariusz Cholewa, Prezes Zarądu Biura Informacji Kredytowej zaprezentuje najbardziej aktualne i pogłębione dane przekrojowe z rynku consumer finance w odniesieniu do charakterystyk konsumenta i konkurencji oraz wpływu regulacji na sytuację firm pożyczkowych.

  Zrównoważony rozwój rynku Consumer Finance

  Doktor Marta Penczar z Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową przedstawi wyniki badania eksperckiego identyfikującego prawdopodobne wyzwania i zagrożenia dla zrównoważonego rozwoju rynku consumer financebędące kontynuacją rozważań tegorocznej debaty nt. mapy wyzwań/zagrożeń dla CF, która odbyła się podczas EKF 2019 w Sopocie.

  Podczas Kongresu odbędą się debaty specjalistyczne podparte prezentacjami wprowadzającymi. Wśród tematów:

  • Kierunki ewolucji modeli biznesowych na rynku consumer finance
  • Responsible consumer finance – konsument, instytucja finansowa i regulator
  • Regulacje roku 2019/2020 z perspektywy ich wpływu na rynek CF
  • Nowe technologie consumer finance– szanse czy ryzyko
  • Wyłudzenia i bezpieczeństwo na rynku consumer finance

  Pierwszego dnia Kongresu zostaną ogłoszone wyniki konkursu na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu VERBA VERITATIS.

  Do udziału w Kongresie zapraszamy kadrę zarządzającą banków, instytucji ubezpieczeniowych, instytucji pożyczkowych, firm pośrednictwa i doradztwa finansowego oraz instytucji świadczących usługi dla sektora przedsiębiorstw finansowych.

  Na wydarzeni serdecznie zapraszają współorganizatorzy: Gdańska Akademia Bankowa oraz Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Więcej informacji o Kongresie na stronie internetowej.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  kongres-consumer-finance-2