Legal LendTech Meetup ma przybliżyć specjalistyczną wiedzę osobom związanym z fintech. Najwięcej ze spotkania wyniosą osoby, które chcą pogłębić swoją posiadaną już o rynku fintech wiedzę, ale zapraszamy również osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w branży, pomożemy im odnaleźć się w tym skomplikowanym prawno-finansowym świecie.

I. Praktyczne aspekty prawne marketingu internetowego

Identyfikowanie i unikanie ryzyk związanych z reklamą internetową, wymogi prawne, zasady rozsyłania informacji handlowych oraz tworzenia i wykorzystania profili użytkowników internetu oraz korzystania z plików cookies w celach marketingowych.

prelegent: mec. Monika Macura

II. Przegląd najważniejszych decyzji UOKiK-u względem branży kredytu konsumenckiego

Przegląd najnowszych, najciekawszych i najważniejszych decyzji UOKiK. Działalność każdego podmiotu, oferującego usługi lub produkty B2C, może stać się przedmiotem zainteresowania UOKiK. Na co UOKiK zwraca szczególną uwagę? Jakie są obecnie trendy i wykładnie? Cenna wiedza, która przyda się zarówno na etapie tworzenia produktu, jego oferowania, jak również kontroli.

prelegent: mec. Paweł Grabowski.

III. Przegląd usług Fintech 2020 pod kątem wsparcia prawnego

„FinTech to nie sektor dla marzycieli” – konsumenci oczekują profesjonalnych usług na najwyższym poziomie. Nie da się ich zapewnić bez profesjonalnego wsparcia ekspertów. Ile umów trzeba stworzyć i podpisać, by zbudować prostą aplikację fintech? Przegląd innowacji finansowo-technologicznych w 2020 roku.

prelegent: red. Łukasz Piechowiak.

Więcej informacji na stronie Legal Lendtech Meetup #1. Cena za udział w wydarzeniu: 499 zł netto.