Pewnie znasz to uczucie: jedno słowo, czyjaś pomocna dłoń, jakaś wskazówka, która prowadzi do przełomu. Coś, co ma znaczenie, co pozwoli Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie i da Ci poczucie kontroli. To magia współpracy z innymi i budowania mostów między ludźmi. To coś, dzięki czemu jesteśmy niepokonani. Właśnie po to został stworzony projekt Let’s Solve IT.

Tworzy on sieć Ekspertów z obszaru IT i nowych technologii dzielących się doświadczeniem i wiedzą podczas krótkich sesji online. Dołącz w lutym do bezpłatnego programu, dzięki któremu z wspólnie z doświadczonym Ekspertem znajdziesz rozwiązanie dla swojego problemu z obszaru IT & tech podczas konsultacji. 

Dla kogo wydarzenie Let’s sole IT?

Dla każdej, która zmaga się z wyzwaniem lub problemem, chce się rozwijać i potrzebuje wsparcia wymagającego krótkiej rozmowy ze specjalistą.

Zakres działania programu to szeroko rozumiany obszar STEM, IT i nowych technologiiProgramowanie, UX / UI / Grafika, QA, TEST ANALYST, BIG DATA, Cyberbezpieczeństwo, BUSINESS DEVELOPMENT, Uczenie Maszynowe/ Sztuczna Inteligencja, PRODUCT and PROJECT MANAGEMENT, AZURE CLOUD, Marketing & PR, Wystąpienia publiczne, Rekrutacja/ HR Tech / Rozwój kariery, Leadership, Komunikacja, Projektowanie / rozwój gier, Prawo, własność intelektualna, Change Management; Agile, Scrum, Kanban…i wiele innych.

Program potrwa około 4-5 tygodni – od połowy lutego 2021 do połowy marca 2021. Odbędzie się online. Biorąc udział w programie można zyskać wiedzę, praktykę, znalezienie kierunku i strategii rozwiązania swojego problemu z obszaru IT, wartościowe kontakty.

Możesz również zostać ekspertem, formularz rejestracyjny otwarty jest do 15 stycznia. Dołącz do społeczności ekspertów pomagających innym w rozwiązaniu problemów i w zdobyciu pożądanej wiedzy, a także zdobądź możliwość rozwoju poprzez dzielenie się doświadczeniem z innymi. Zaaplikuj, jeśli chcesz budować swoją markę oraz wesprzeć kobiety w zdobywaniu i poszerzaniu swojej wiedzy.