Partner serwisu Visa dla biznesu

  Mobile Trends Conference for banking

  Opublikowano: 8 lipca 2019, 11:37 Aktualizacja: 8 lipca 2019, 11:37

  Jesteś przedstawicielem sektora finansowego lub bankowego? Działasz w branży mobile? Interesujesz się designem i marketingiem? Nie możesz przegapić Mobile Trends Conference for banking!

  Mobile Trends Conference for banking

  Dwa październikowe dni spędzone w sercu Warszawy wypełnione prelekcjami ekspertów, praktyczną dawką wiedzy, wskazówkami do wykorzystania od zaraz, a do tego impreza networkingowa w wyjątkowej atmosferze. Brzmi interesująco? Nie zwlekaj, wejdź na stronę www.banking.mobiletrends.pl i kup swój bilet.

  Mobile Trends Conference już w październiku

  Mobile Trends Conference to największa w Polsce cykliczna konferencja o trendach w marketingu, projektowaniu aplikacji, designie, UX, UI oraz nowych technologiach mobilnych. Edycja specjalna wydarzenia dobrze znanego wszystkim pasjonatom mobile – Mobile Trends Conference odbędzie się już 3 i 4 października 2019 roku.

  Wyjątkowa również ze względu na swoją lokalizację, po raz pierwszy MTC zagości w Warszawie, a konkretnie w Kinotece Multiplex położonej w samym centrum stolicy. Jesienna odsłona konferencji powstała w odpowiedzi na głosy uczestników dotychczasowych edycji. Skierowana jest do przedstawicieli sektora finansowego i bankowego oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką tworzenia i projektowania mobilnych rozwiązań.

  Zapraszamy pasjonatów branży mobile, grafików, projektantów aplikacji, designerów, biznesmenów, bankowców, kierowników firm, kadry zarządzającej, managerów, kierowników działów, specjalistów do spraw reklamy i promocji. Dzięki zróżnicowanej tematyce prelekcji konferencja MTC otwiera się zarówno na doświadczonych specjalistów, jak i na osoby stawiające pierwsze kroki w tym świecie. Spotkajmy się w październiku w Warszawie!

  Sponsorem wydarzenia jest Nest Bank. Patronat honorowy nad MTC objął Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Organizatorem jest firma ClickMaster Polska. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

  Więcej informacji na: https://banking.mobiletrends.pl/

  Mobile Trends Conference for banking: 3-4 października 2019 r.

  Miejsce: Kinoteka Multiplex, Warszawa

  Rejestracja: https://banking.mobiletrends.pl/rejestracja


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  mobile-trends-conference-for-banking