Partner serwisu Visa dla biznesu

  III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+Media

  Opublikowano: 29 października 2018, 14:46 Aktualizacja: 23 kwietnia 2019, 15:08

  III Ogólnopolska Konferencja Naukowa Cyber+Media to inicjatywa podejmująca rozważania związane z szeroko pojętymi społecznymi aspektami cyfryzacji i wpływem nowych technologii na zmiany zachodzące w społeczeństwie.Rejestracja odbywa się do 14 listopada 2018 r.

  Wydarzenie to inicjatywa podejmująca rozważania związane z szeroko pojętymi społecznymi aspektami cyfryzacji i wpływem nowych technologii na zmiany zachodzące w społeczeństwie.

  Ochrona danych osobowych i media społecznościowe

  Wśród zagadnień poruszanych podczas wydarzenia znajdują się między innymi kwestie z zakresu współczesnej kultury rozwijającej się na fundamencie technologii cyfrowych, w szczególności historii i teorii mediów, teorii komunikowania,  kultury uczestnictwa, Internetu i mediów społecznościowych (cyberprzemoc, zarządzanie mediami społecznościowymi), historii i teorii gier komputerowych, sztuki nowych mediów (nowe media i kultura cyfrowa), cyfryzacja a digitalizacja, przemysłów kreatywnych (nowoczesne strategie marketingowe).

  Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia prac przeglądowych, prezentacji wyników badań własnych oraz uzyskanych w ramach realizacji prac dyplomowych i doktorskich, jak również zaprezentowania zainteresowań naukowych.

  Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się do 14 listopada 2018 r.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 14 grudnia w Lublinie. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: tutaj.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  ogolnopolska-konferencja-naukowa-cybermedia