Poland & CEE Digital Finance Summit 2020

  Opublikowano: 8 października 2019, 16:09 Aktualizacja: 8 października 2019, 16:09

  Już po raz 8. spotkamy się podczas Poland & CEE Digital Finance (26-27 lutego 2020 w Warszawie) z liderami biznesu i przedstawicielami organów regulacyjnych, aby poznać rewolucyjne podejście do lojalności w czasach cyfrowej dysrupcji.

  Dzisiaj lojalność buduje się poprzez współdzielenie z konsumentami ważnych dla nich wartości. Zmieniające się wymagania znacząco wpływają na zmianę priorytetów dla sektora finansowego. Banki i Fintechy muszą pójść dalej w tworzeniu cyfrowych innowacji. W opinii ekspertów będą musieli zmienić swoją ofertę wartości, aby zaspokoić wyraźnie nowe potrzeby konsumentów.

  Dlaczego warto wziąć udział w Forum?

  Podczas Poland & CEE Digital Finance Summit 2020 spotka się 400+ uczestnikóworaz 100+ prelegentów, którymi są najbardziej poszukiwani eksperci oraz decydenci największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się firm, a aż 55% reprezentuje poziom C-level.

  Inspiratorzy z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej zaprezentują przykłady zastosowania przełomowych technologiiw usługach finansowych, nowe źródła wartości i modele biznesoweoraz ich wpływ na szerszy ekosystem.

  Wspólnie przeanalizujemy strategie po wdrożeniu PSD2 i przyjrzymy się dogłębnie technologii chmury finansowej, big data i analityce, blockchain, sztucznej inteligencji i innym narzędziom wykorzystywanym zarówno w zakresie back office, jak i w rozwoju produktu.

  Dołącz do najbardziej tętniącej życiem konferencji fintech w Polsce!

  Wraz z 8. edycją konferencja „Digital Finance & Payment Summit” zmienia nazwę na „Poland & CEE Digital Finance Summit”. Zmiana ta odzwierciedla dynamiczny rozwój polskiego rynku bankowości, płatności, finansów i fintech – zwiększanie międzynarodowego zasięgu działania polskich firm oraz zacieśnianie współpracy między podmiotami z różnych segmentów rynku.

  Poland & CEE Digital Finance Summit 2020 to 2 dni pełne inspirującej wiedzy i doświadczeń – zaprojektowane tak, aby zapewnić praktyczny wgląd w trendy i rozwój branży FinTech.

  Dowiedz się więcej o Forum: www.digital-finance.pl.

  Zapraszamy do partnerstwa medialnego i współtworzenia Poland & CEE Digital Finance Summit 2020!


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  poland-cee-digital-finance-summit-2020