Event odbędzie się 16 maja g. 9.30-15.30 w Google for Startups na Placu Konesera 10 w Warszawie.

Konferencja Potęga Technologii już 16 maja

W konferencji weźmie udział ponad 20 funduszy inwestycyjnych, aniołowie biznesu i kilkadziesiąt startupów – na różnych etapach rozwoju, od będących na początku swojej biznesowej drogi po działające już od lat z technologiami w kilkudziesięciu krajach świata. Znakomita część to spółki fintechowe. Nie zabraknie też startupów działających silnie impaktowo, w obszarach dotyczących zdrowia czy edukacji.

Praktycy i specjaliści będą dzielić się wiedzą i zderzać poglądy nt. wdrażania technologii w startupach oraz tego, w jaki sposób fundusze VC inwestują w technologie. Przedstawiciele kilku spółek, jak Silent Eight, ICEYE czy Verestro podzielą się doświadczeniami i wiedzą nt. tworzenia przełomowych technologii, jakie udało im się zbudować i rozwijać na skalę międzynarodową.

Oprócz przekazywania i wymiany wiedzy, nie zabraknie przestrzeni na tematy praktyczne – dzięki specjalistom takim jak dr Piotr Wiśniewski Ph.D. z Platforma DBR77.com, Adam Bartkiewicz z Digital Ocean Ventures czy Adam Filipowski z LEOCODE dowiemy się, w jaki sposób uczestnicy eventu patrzą na nowe technologie i komu “potrzebna” jest generative AI. Ale też jak szukać inspiracji, które wyniosą startupy na kolejny poziom i w jaki sposób mogą odnaleźć się one w nieuchronnej transformacji digitalnej.

Konferencja odbywa się już 5 raz w ramach ScaleUP Academy – jednego z trzech filarów autorskiego programu wsparcia spółek portfelowych ScaleUP WP2 Investments. Projekty prowadzone przez fundusz w tym obszarze służą przekazywaniu eksperckiej wiedzy, rozwijającej kompetencje menedżerskie founderów i pomagającej w rozwoju ich biznesów.