Partner serwisu Visa dla biznesu

  Retail Challenge Poland 2020

  Opublikowano: 10 czerwca 2019, 11:58 Aktualizacja: 10 czerwca 2019, 11:58

  Pierwsza edycja Forum Retail Challenge to odpowiedź na wyzwania jakie stoją przed branżą handlową w najbliższych latach. Z udziałem kilkudziesięciu inspiratorów wyznaczymy kierunki rozwoju sektora.

  Zbliża się pierwsza edycja największego spotkania branży retail w Polsce

  W dniach 11-12 września 2019 roku w Warszawie odbędzie się Forum Retail Challenge Poland 2020 – kompleksowa konferencja skupiająca się na dostarczeniu inspiracji i skutecznych rozwiązań dyrektorom i managerom branży handlowej. W programie aż 10 specjalistycznych sesji tematycznych znajduje się także ta dedykowana płatnościom: DIGITAL PAYMENTS & FINANCIAL SERVICES .

  Dlaczego warto?

  Uczestnicy Forum dowiedzą się między innymi jak zapewnić szybsze i bezpieczniejsze płatności, dostarczyć lepsze CX i wykorzystać potencjał usług finansowych.

  Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele firm: Google Pay, Revolut, Traficar, Auchan, Allegro, Orange, Carrefour. W programie jest także sesja plenarna oraz networking. Retail Challenge Poland 2020 to spotkanie branżowe, którego nie możesz ominąć!

  Szczegóły i wejściówki dostępne na stronie: www.retailchallengepoland.pl

  Forum Retail Challenge to dwa dni merytorycznych spotkań branży handlowej. Uczestnicy porozmawiają na temat zapewnienia lepszego CX, innowacji w płatnościach i wykorzystaniu potencjału usług finansowych.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  retail-challenge-poland-2020