Głównym jego celem jest wymiana wiedzy oraz pomoc w rozwoju kompetencji zawodowych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem.

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentce.

Agenda

➡ 18:30 – Start prezentacji: Agile in scale. Jak urośliśmy 5 razy w 5 lat. – Natalia Sawicka

➡ Q&A – Pytania do prelegentki

+ Natalia Sawicka

Natalia Sawicka zaczęła pracować w firmie informatycznej jako tester aplikacji. Po zdobyciu doświadczenia w 2 amerykańskich korporacjach przeniosła się do mniejszej firmy w Amsterdamie. Tam miała okazję rozwinąć się wraz z firmą – od inżyniera QA do, obecnie, engineering managera.Poza pracą uwielbia tańczyć francuski folk, praktykuje astanga jogę i pogrywa tu i tam w expatowych teatrach.

Sponsorem wydarzenia jest firma Backbase, holenderski dostawca oprogramowania dla branży FinTech, który jest obecny na rynku od 2003. Jego celem jest dostarczanie rozwiązań przyspieszających cyfrową transformację sektora bankowego przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego User Experience użytkowników.