Partner serwisu Visa dla biznesu

  Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń

  Opublikowano: 12 marca 2020, 21:58 Aktualizacja: 12 marca 2020, 21:58

  19. edycja Banking Forum oraz 15. edycja Insurance Forum odbędzie się w dniach 1-2 czerwca w Hotelu Westin w Warszawie.

  Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

  Insurance Forum

  Insurance Forum to więcej niż kongres branżowy. Jest to wydarzenie przeznaczone nie tylko dla ubezpieczeniowców, ale także dla wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się i będzie się dziać w branży usług finansowych. Stanowi prestiżowe spotkanie liderów, miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i dyskusji o przyszłości rynku.

  Jest doskonałą okazją do debat dotyczących najistotniejszych kwestii, problemów, szans i wyzwań stojących przed branżą ubezpieczeniową. Każda edycja to także pełna frekwencja – obecność najważniejszych osób ze strony rynku, regulatora, administracji centralnej i dostawców rozwiązań dla sektora finansowego.

  Banking Forum

  Banking Forum to cykliczne wydarzenie, w którym udział biorą kluczowe osobistości. Kongres zrzesza przedstawicieli sektora bankowego i tych, którzy tworzą uwarunkowania dla sektora oraz dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami. Wydarzenie jest unikalną i prestiżową platformą wymiany poglądów dla wyżej wymienionych interesariuszy.

  Jego celem jest zgromadzenie wszystkich kluczowych osób, mających wpływ na rozwój sektora bankowego, umożliwienie uczestnikom lepszego zrozumienia zachodzących zmian, jak też zacieśnienie kontaktów oraz nawiązanie nowych relacji z potencjalnymi partnerami. To także miejsce spotkań i dialogu biznesu z administracją.

  Więcej informacji na stronie wydarzenia Spotkanie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  spotkanie-liderow-swiata-bankowosci-i-ubezpieczen