Jak do tej pory organizatorzy wydarzenie gościli grono doświadczonych ekspertów z branży kreatywnej, a wśród nich byli m.in. Paweł Tkaczyk, Tomasz Palak, Dagmara Pakulska czy Martyna Tarnawska.

Nowatorskie rozwiązania I DESIGN

Jest to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest zachęcenie uczestników do nieszablonowego myślenia, przełamywania barier, a także tworzenia nowatorskich rozwiązań. Ponadto udział w konferencji pozwoli uczestnikom na zdobycie niezbędnych umiejętności pomocnych do założenia własnego przedsiębiorstwa czy też rozwoju firmy i pozyskiwania nowych klientów.

I DESIGN różni się od innych tego rodzaju eventów tym, iż cały dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na cele charytatywne, ponieważ społeczna odpowiedzialność jest misją organizatorów. W ten sposób wspierają z jednej strony Fundację “Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, a z drugiej branżę marketingową poprzez szkolenia i profesjonalizację.

Już wkrótce podamy więcej informacji na temat harmonogramu spotkania oraz biletów, lecz w międzyczasie zapraszamy na social media I DESIGN: