Na te i inne pytania odpowiemy podczas Kongresu Sektora Fintech, którego V edycja odbędzie się już w najbliższy piątek, 3 czerwca, w Gdańsku.

V Kongres Sektora Fintech już 3 czerwca w Gdańsku

Kongres Sektora Fintech to doroczne spotkanie ekspertów jednej z najbardziej rozwijających się obecnie branż. Technologie finansowe zmieniają nie tylko rynek finansowy, ale przede wszystkim życie każdego z nas. Dlatego tak ważna jest merytoryczna debata w gronie praktyków na temat najbardziej aktualnych problemów i kierunków rozwoju tego sektora.

Ważnym elementem dyskusji podczas ZPF-owych kongresów są zagadnienia zarządzania ryzykiem i cyberbezpieczeństwa. Nie inaczej będzie podczas tegorocznej edycji Kongresu Sektora Fintech. Porozmawiamy m.in. o tym, jak organizacje powinny reagować w przypadku ataków hakerskich, np. w przypadku wycieku danych.

Tradycyjnie poświecimy też uwagę kwestiom zmian prawnych wpływających na innowacyjne rozwiązania finansowe, np. ustawy krajowej dotyczącej crowdfundingu. Zajmiemy się także technologią blockchain i rozwiązaniami dla rynku płatności. Nie zabraknie także miejsca dla FinTech-owych startupów.

Więcej informacji na temat Kongresu i rejestracja: