Organizatorem konferencji jest SME Banking Club – międzynarodowy związek bankowców MŚP, którego celem jest szerzenie informacji dotyczących globalnych, regionalnych i lokalnych rozwiązań banków dla sektora MŚP.

Przez 10 lat działania stał się wiodącą platformą networkingową pomiędzy bankami i innymi instytucjami finansowymi, przyczyniającymi się do rozwoju małych i średnich przedsiębiorców w czterech regionach: CEE, CIS, Kaukaz i MENA.

SME Banking Club podsumowuje rok rozdaniem nagród

25 Listopada poznamy laureatów w kategoriach:

  • Best Online Banking for SMEs. CEE Region.
  • Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region.
  • Best Digital Lending for SMEs. CEE Region.
  • Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region.

Wybór zwycięzców odbył się na podstawie badań przeprowadzonych przez SME Banking Club.

Networking live i online

Organizatorzy stworzyli specjalną strefę networkingową w wersji online, w której to uczestnicy mogą wyszukać osoby, z którymi chciałyby nawiązać kontakt i wymienić się doświadczeniami. Dodatkowo podczas konferencji dostępna będzie specjalnie zaprojektowana wirtualna strefa wystawcy.

Osoby preferujące spotkania twarzą w twarz mają możliwość dołączyć do konferencji w hotelu Park Inn by Radisson Kraków, który znajduje się 1,2 km od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Prelegenci oraz tematy

Ponad 20 prelegentów, a wśród nich, m.in.: Katalin Kauzli – dyrektor rozwoju biznesu w Partner HUB (Węgry), Betül Kurtulus – Dyrektor Regionalny CEE, SEE oraz Środkowy Wschód w FCi (Turcja), Enrique Caballero – Dyrektor Sprzedaży EMEA w Aware-Biometrics (USA), Adi Engel – ekspert branżowy i CMO w Vcita (USA), Claudio Cungi – Kierownik Produktu w  Strands (Hiszpania).

Polskę reprezentować będą, m.in: Michał Pawlik – CEO w SMEO, Patrycja Sobczyk – Senior Analyst w Asecco Poland, Paweł Jaszewski – Dyrektor Biura Transformacji i Digitalizacji w Banku BNP Paribas.

Prelegenci przedstawią tematy dotyczące, m.in.: sztucznej inteligencji i jej praktycznego zastosowania w bankowości, cyfryzacji usług finansowych dla klientów MŚP, płatności online oraz e-commerce, a także o tym jak wesprzeć sektor MŚP w poprawie kondycji finansowej w „nowej rzeczywistości”.

Szczegółowe informacje i rejestracja: https://cee21.smebankingconference.com/