Partner serwisu Visa dla biznesu

  VIII Cashless Congress

  Opublikowano: 31 lipca 2020, 16:46 Aktualizacja: 31 lipca 2020, 16:46

  W dniach 15-16 września 2020, w hotelu InterContinental w Warszawie, eksperci z Polski, Europy i Świata dyskutować będą na temat wyzwań oraz możliwości, jakie stoją przed branżą płatności bezgotówkowych. Podczas prezentacji i dyskusji panelowych poruszą m.in. tematy związane z nowymi technologiami, regulacjami prawnymi, bezpieczeństwem konsumentów, a także porównają rynek polski z rynkami zagranicznymi.

  Cashless Congress

  Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia. Cashless Congress to jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza konferencja o płatnościach bezgotówkowych w Polsce. Obecność obowiązkowa. Kongres odbędzie się w dniach 15-16 września 2020 roku w Warszawie.

  Cashless Congress łączy środowiska nauki, biznesu i administracji publicznej, poprzez wymianę poglądów na tematy interesujące dla branży – dotyczące zmian prawnych, nowych trendów produktowych, innowacyjnych rozwiązań technicznych, aktywności na rzecz płatności bezgotówkowych. Cashless Congress porusza sprawy mające wpływ na przyszłość rynku płatności bezgotówkowych.

  Co na Cashless Congress?

  Round Table z udziałem gości z Czech, Słowacji i Węgier czy Firechat „Hardware vs Software” – Ty wybierasz. Dwa niezależne strumienie programowe – Main Stage oraz PayTech Arena zapewnią różnorodność tematyczną. Rada Programowa pod Honorowym Przewodnictwem Ministra Finansów Tadeusza Kościńskiego oraz 75 prelegentów, specjalistów branży płatności wysokiego szczebla, to gwarancja solidnej dawki merytorycznych treści.

  Rejestracja na stronie Cashless Congress.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  viii-cashless-congress-2