Partner serwisu Visa dla biznesu

  VIII Cashless Congress – przeniesione na wrzesień 2020

  Opublikowano: 28 lutego 2020, 23:21 Aktualizacja: 10 marca 2020, 21:13

  Cashless Congress to najważniejszy kongres branży płatniczej i fintech. Nie może Cię na nim zabraknąć.

  Kościński, Cashless Congress

  Cashless Congress jest największym wydarzeniem branży płatniczej, platformą wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy wszystkimi interesariuszami polskiego rynku – administracją publiczną, regulatorami, bankami, agentami rozliczeniowymi, organizacjami płatniczymi, dostawcami technologii i uczelniami.

  FROB i Fundacja Polska Bezgotówkowa

  Partnerem strategicznym FROB przy organizacji Kongresu jest Fundacja Polska Bezgotówkowa, instytucja powołana wspólnie przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz Związek Banków Polskich, a także organizacje Visa i Mastercard. Honorowym Przewodniczącym Rady Programowej jest Pan Tadeusz Kościński, Minister Finansów, który również zapowiedział swoje wystąpienie w części otwierającej Kongres.

  VIII Cashless Congress odbędzie się w Warszawie w dniach 17-18 marca 2020 r. w Hotelu Intercontinental. Przewidujemy udział ponad 700 ekspertów, którzy w czasie dwudniowych obrad wysłuchają prezentacji i paneli dyskusyjnych. Motywem przewodnim tegorocznego Kongresu rola Polski jako lidera zmian na europejskim rynku płatniczym.

  Więcej informacji na stronie VIII Cashless Congress. Program wydarzenia. Fintek.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.


  Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

  Pokaż komentarze (0)

  viii-cashless-congress