Każdego roku SME Banking Club zaskakuje międzynarodowymi prelegentami, nowymi tematami i szerokim networkingiem. W tym roku organizatorzy postanowili zaskoczyć jeszcze samą lokalizacją konferencji i zabierają uczestników do serca Pragi, gdzie tuż nad Wełtawą znajduje się historyczny Žofín Palace. To właśnie w jego komnatach, 25 listopada 2022 r. bankowcy z regionu CEE będą mieli możliwość wymienić się kontaktami, poznać nowinki z branży, a przy okazji zwiedzić „Miasto Stu Wież”.

CEE SME Banking Awards 2022

Stałym punktem konferencji jest gala rozdania nagród dla firm, które w danym roku wykazały się najciekawszymi innowacjami. Nominowani zostaną wyłonieni przez SME Banking Club na podstawie badań i rankingów obejmujących firmy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej w kategoriach:

  • Best Online Banking for SMEs. CEE Region
  • Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region
  • Best Digital Lending for SMEs. CEE Region
  • Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region

Networking, strefa EXPO i panele dyskusyjne

Ponad 30 prelegentów z różnych krajów, a pośród nich, m.in: Michał Tusznio (ING Bank Poland), Paweł Jaszewski BNP Paribas Bank Polska, Václav Mladěnka (Monet+), Christian Ruehmer (Q-Lana Inc), Enrique Caballero (Aware Inc. Biometrics), Katalin Kauzli (Charlie-India), eksperci gotowi podzielić się swoją wiedzą, panele dyskusyjne, w których uczestniczy publiczność, a także niezastąpiony networking twarzą w twarz.

Szczegóły i rejestracja: https://smebankingconference.com/