Cykl organizują wspólnie Straal i Business Link. Celem meetupów jest skupienie polskiej społeczności specjalistów w zakresie technologii dla handlu online i osób prowadzących innowacyjne startupy, a także stworzenie przystępnej przestrzeni do wymiany myśli, doświadczeń i dobrych praktyk.

Branża e-commerce w natarciu

Warsaw Ecommerce Tech Sessions jest cyklem spotkań organizowanych przez profesjonalistów dla ekspertów z szeroko rozumianej branży e-commerce. Celem kwartalnych sesji jest skupienie polskiej społeczności specjalistów w zakresie technologii dla handlu online, zapewnienie przedsiębiorcom platformy do wymiany ekspertyzy i dobrych praktyk, a także budowanie kontaktów biznesowych.

Nadchodząca sesja nosi tytuł „Jak wykorzystać technologię, by chronić się przed oszustami i skutecznie zarządzać chargebackami?” Jej celem jest przybliżenie uczestnikom problemu fraudu w e-commerce i zaprezentowanie poprzez studia przypadków, jak nowoczesny biznes może efektywnie zapobiegać wyłudzeniom i zarządzać ryzykiem.

Lista prelegentów

Prelegentami podczas najbliższej sesji będą menedżerowie wyższego szczebla z firm, dla których skuteczne zapobieganie wyłudzeniom i inteligentne zarządzanie ryzykiem są niezbędne do przetrwania na rynku oraz eksperci z branży FDP.Gospodarzem cyklu WETS jest Business Link, zapewniający nowoczesną i komfortową przestrzeń, a partnerem strategicznym firma Straal – globalny dostawca doskonałych rozwiązań płatniczych dla innowacyjnego biznesu. Więcej o wydarzeniu znajduje się pod tym linkiem.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie uczestnictwem w spotkaniu, udział w wydarzeniu jest możliwy wyłącznie po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie tutaj lub w serwisie Eventbrite.